Hory 2024 28.1.2024 - 1.2.2024

Termín konání: 28. 1. až 1. 2. 2024. Odjezd od školy v neděli 28. 1. 2024 v 8:30.
Pojedeme společně s žáky ZŠ Dlouhá Ves.
Místo: Deštné v Orlických horách, chata Kristýna (www.kristyna.cz).

Jízdné:            Zakoupíme pětidenní permanentku na lanovky v areálu Sportprofi Deštné.

Podle   finančních možností navštívíme některé ze středisek v těsné blízkosti: Olešnici v Orlických horách nebo Šerlišský Mlýn. Pokud budou vhodné podmínky, zařadíme večerní lyžování na jedné z osvětlených sjezdovek.

Vybavení: nutné sjezdové lyže, hůlky, přilba, lyžařský vosk nebo svíčka

Další vybavení:  2 x oblečení ven (minimálně!) – teplý svetr, lehčí svetr, nepromokavá bunda

2 x čepice, rukavice, KUKLU

1 x oblečení do chaty (např. teplákovou soupravu apod.)

dostatečné množství ponožek a spodního prádla

hygienické potřeby + 2 ručníky

boty ven + přezutí do chaty

krém na obličej, jídlo na cestu, minimálně 2000 Kč na vleky, rolo na jízdenku na vlek