Jídelní lístek

ZŠ a MŠ DLOUHÁ VES

8.7.-12.7. 2024

JÍDELNÍ LÍSTEK

JÍDELNÍ LÍSTEK JE DOPLNĚN O MOŽNÉ ALERGENY- ČÍSLA V ZÁVORCE. VYSVĚTLIVKY K ALERGENŮM OBSAHUJE SOUBOR ALERGENY NA  VÝVĚSCE.

PONDĚLÍ:

PŘESNÍDÁVKA: Chléb s máslem, vařené vejce, rajče, mléko      (1,7,3,   )

OBĚD: Polévka zel.s kapáním                              (9,7,1,3,     )

Rizoto s kuřecím masem, okurk.salát, ov.čaj                  (7,9,   )

SVAČINA: Přesnídávka, rustikální pečivo, ov.čaj                             (1,7, )

ÚTERÝ:

PŘESNÍDÁVKA: Chléb s lučinou, okurka, bílá káva                         (1,7,   )

OBĚD: Polévka hov.s opr.strouháním                          (1,7,9,3,    )

Hov.pečeně přírodní, bramb.špecle, banán, ml.nápoj, čaj se sir.        (1,7,    )

SVAČINA: Šumavský rohlík s máslem, džem, jablko, ov.čaj          (1,6,7,11,      )

STŘEDA:

PŘESNÍDÁVKA: Jáhlová kaše, banán, ov.čaj           (7,    )

OBĚD: Polévka drůbeží s kroupami               (1,9,7,   )

Rybí filé na másle, bramb.kaše, rajč.salát, ov.čaj        (7,4,    )

SVAČINA: Houska se šunkovou pěnou, okurka, kakao      (1,7,      )

ČTVRTEK:

PŘESNÍDÁVKA: Houska tmavá s máslem, pl.sýr, rajče, vanil.mléko    (1,7,11,   )

OBĚD: Polévka vločková                  (1,9,7,     )

Vepř.guláš, těstoviny, jablko, čaj se sir.        (1,3,7,    )

SVAČINA: Tvaroháček, rohlík, čaj se sir.                     (1,7,   )

PÁTEK:

PŘESNÍDÁVKA: Rohlík s medovým máslem, banán, mléko         (1,7,   )

OBĚD: Polévka z červené čočky                             (7,9,1,  )

Čevabčiči, brambor, salát z červené řepy, čaj se sir.                (7,1,3,   )

SVAČINA: Vícezrnné pečivo s máslem, jablko, mléko                           (1,7,   )

Strávníkům je denně k pokrmu nabízena čerstvá voda.

Změna jídelního lístku a alergenů je vyhrazena.

Vedoucí školní jídelny: Klementová Zdeňka

DOBROU CHUŤ.