Jídelní lístek

ZŠ a MŠ Dlouhá Ves

22.4.-26.4. 2024

JÍDELNÍ LÍSTEK

JÍDELNÍ LÍSTEK JE DOPLNĚN O MOŽNÉ ALERGENY- ČÍSLA V ZÁVORCE. VYSVĚTLIVKY K ALERGENŮM OBSAHUJE SOUBOR ALERGENY NA  VÝVĚSCE.

PONDĚLÍ:

PŘESNÍDÁVKA: Chléb s máslem, vařené vejce, rajče, kakao          (1,7,3,   )

OBĚD :Polévka hráškový krém s opečenou houskou                    (7,1,     )

Kuřecí řízek smažený, bramborová kaše, okurkový salát, ov.čaj         (1,7,3,  )

SVAČINA :Kaiserka s pom.ze strouhaného sýra, hruška, ov.čaj              (1,7,6,11,  )

ÚTERÝ:

PŘESNÍDÁVKA: Chléb s pom.z červené čočky s lučinou, paprika, mléko        (1,7,    )

OBĚD: Polévka hov.s krupicovými noky             (7,1,3,9,    )

Hov.pečeně na celeru, houskový knedlík, banán, ml.nápoj, čaj se sir.  (1,7,3,9,    )

SVAČINA: Špaldový rohlík s medovým máslem, hroznové víno, čaj se sir.       (1,7,11,    )

STŘEDA:

PŘESNÍDÁVKA: Jáhlový dezert s broskví, čaj s citronem            (7,    )

OBĚD: Polévka pórková s vejci                           (3,1,7,     )

Rybí filé s koprem, brambor, rajčatový salát, čaj s citr.            (4,7,1,      )

SVAČINA: Houska s pom.ředkvičkovou, čaj s citr.          (1,7,    )

ČTVRTEK:

PŘESNÍDÁVKA: Toust.chléb tmavý s máslem, pl.sýr, led salát, ov.čaj       (1,7,3,  )

OBĚD: Polévka zeleninová s pohankou                         (7,9,  )

Fazolový guláš, chléb, pomeranč, čaj ov.(1,   )

SVAČINA: Špenátové muffiny, banán, vanilkové mléko          (1,7,3,   )

PÁTEK:

PŘESNÍDÁVKA: Rohlík, domácí termix, banán, čaj se sir.                     (1,7,   )

OBĚD: Polévka drůbeží s kroupami                  (1,9,7,   )

Dalmátské čufty, rýže jasmínová, jablko, ml.nápoj    (1,3,7,9,   )

SVAČINA :Houska tmavá s pom.z kuř.masa, okurka, kakao, čaj se sir. (1,7,6,11,   )

Strávníkům je denně k pokrmu nabízena čerstvá voda.

Změna jídelního lístku a alergenů je vyhrazena.

Vedoucí školní jídelny: Klementová Zdeňka

DOBROU CHUŤ.