Od 15 hodin ve třídě ZŠ proběhne krátké vystoupení pro rodiče žáků ZŠ, zhodnotíme školní rok a rozloučíme se s Mírou. Od 15.30 proběhne v MŠ rozloučení s předškoláky.Srdečně Vás zveme!