Od 15 hodin ve třídě ZŠ proběhne krátké vystoupení pro rodiče žáků ZŠ, poté bude pro rodiče s dětmi připravena krátká stezka s pár úkoly. Poté se sejdeme na školní zahradě, rozloučíme se s předškoláky a páťáky, zhodnotíme školní rok a užijeme si letní odpoledne s grilováním.
Srdečně Vás zveme!
